| बंदरगाह | लुझोउ, चीन |
|---|---|
| परिवहन पैकेज | अनुकूलित डिब्बों और पैलेट |
| रंग | धूसर |
| ट्रेडमार्क | संयुक्त-Mag |
| मूल | सिचुआन, चीन |
| बंदरगाह | लुझोउ, चीन |
|---|---|
| परिवहन पैकेज | अनुकूलित डिब्बों और पैलेट |
| विनिर्देश | आईएसओ/TS16949 |
| ट्रेडमार्क | संयुक्त-Mag |
| मूल | सिचुआन, चीन |
| परिवहन पैकेज | अनुकूलित डिब्बों और पैलेट |
|---|---|
| विनिर्देश | आईएसओ/TS16949 |
| ट्रेडमार्क | संयुक्त-Mag |
| मूल | सिचुआन, चीन |
| रंग | कोयले जैसा काला |
| प्रतिरूप संख्या। | ओईएम |
|---|---|
| परिवहन पैकेज | कार्टन, बॉक्स, पैलेट |
| ट्रेडमार्क | संयुक्त-Mag |
| मूल | सिचुआन, चीन (मुख्यभूमि) |
| आकार | डिस्क, ब्लॉक, सिलेंडर, रिंग, आर्क |
| ब्रांड नाम | JOINT-MAG |
|---|---|
| मॉडल संख्या | ओईएम |
| बीआर | 430 एमटी |
| एचसीबी | 310 केए / एम |
| एचसीजे | 395 केए/एम |
| परिवहन पैकेज | अनुकूलित डिब्बों और पैलेट |
|---|---|
| विनिर्देश | आईएसओ/TS16949 |
| ट्रेडमार्क | संयुक्त-Mag |
| मूल | सिचुआन, चीन |
| मॉडल संख्या | सी05-9 |
| Size | (R75mm-r75mm)×44mm |
|---|---|
| Cost | Low To Moderate |
| Shape | Customizable (e.g., Ring, Block, Arc) |
| Operatingtemperaturerange | -40 To 250 °C |
| Quantity Per Carton | 720pcs |
| Cost | Low To Moderate |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 250°C |
| Type | Anisotropic Sintered Magnet |
| Standard | ISO9001/ROHS/ |
| Quantity Per Carton | 720pcs |
| Application | Universal Motor |
|---|---|
| Operatingtemperaturerange | -40 To 250 °C |
| Cost | Low To Moderate |
| Color | Dark Gray To Black |
| Coating | No Coating |