| बंदरगाह | लुझोउ, चीन |
|---|---|
| परिवहन पैकेज | अनुकूलित डिब्बों और पैलेट |
| विनिर्देश | आईएसओ/TS16949 |
| ट्रेडमार्क | संयुक्त-Mag |
| मूल | सिचुआन, चीन |
| प्रोडक्ट का नाम | पंजा पोल जेनरेटर ब्लॉक |
|---|---|
| प्रमाणन | IATF 16949 |
| आवेदन | ऑटोमोबाइल स्टार्टर |
| आकार | चादर |
| ग्रेड | Y30H-1, Y30H-2, Y32, Y33, Y26H-2, Y28H-2, FB9H |
| परिवहन पैकेज | अनुकूलित डिब्बों और पैलेट |
|---|---|
| विनिर्देश | आईएसओ/TS16949 |
| ट्रेडमार्क | संयुक्त-Mag |
| मूल | सिचुआन, चीन |
| घनत्व | 4.5-5.1g/cm3 |
| Size | (R75mm-r75mm)×44mm |
|---|---|
| Cost | Low To Moderate |
| Shape | Customizable (e.g., Ring, Block, Arc) |
| Operatingtemperaturerange | -40 To 250 °C |
| Quantity Per Carton | 720pcs |
| Cost | Low To Moderate |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 250°C |
| Type | Anisotropic Sintered Magnet |
| Standard | ISO9001/ROHS/ |
| Quantity Per Carton | 720pcs |
| Application | Universal Motor |
|---|---|
| Operatingtemperaturerange | -40 To 250 °C |
| Cost | Low To Moderate |
| Color | Dark Gray To Black |
| Coating | No Coating |